18.3.2011

Kvalifikace LJ

Příbram – Chrudim 4 : 3 (2:1, 1:1, 1:1)

Branky, asistence: 16. min.
Švadlenka (Seidler) – 1:1, 28. Holub (Slavík) při přesilovce –2:2,  58. Kněžour (Vacek) – 4:3.

Obdržené branky: 5.  – 1:0, 17. – 2:1, 34. -  3:2 v oslabení, 48. – 4:2

Tresty: 5 x 2 min.

Sestava: Pokorný – Vích, Kleprlík,  Brychta, Pecina, Švadlenka, Hudec + Vršanský  - Slavík – Polák – Holub, Vacek – Mlateček - Komárek, Seidler – Cvrček – Stupavský, Kněžour - Pospíšil – Blažek + Karásek.

Trenér Jiří Polák: „Domácí disponují silným kádrem už z toho důvodu, že v týmu mají deset hráčů ročníku 1991, což je přestupný ročník do kategorie seniorů. Tato jejich výhoda se projevila zejména v první části utkání, kdy aktivním a silovým hokejem často se zákroky na hranici faulů vedla k tomu, že byli lepší. Nám se naopak nevyhýbají zranění a bohužel k nim patří hráči starších ročníků. Citelně chybějí obránci Hrůza a Tesner, včera se zranil Mlateček, odstoupit musel Stupavský a od minule nehraje Brožek. I když jsme v poslední třetině stáhli hru na tři útoky a pět obránců a opticky jsme začínali mít převahu, tak nás zarazil čtvrtý gól po špatně sehraném vhazování v obranné třetině. V závěrečném tlaku se nám nepodařilo ztrátu dohnat. Přesto si myslím, že jsme odehráli dobré utkání. Je jenom škoda třech hloupých chyb v obraně, protože tři góly ze čtyř jsme soupeři darovali.“

Kvalifikace pokračuje - v pátek 25. 3. zajíždí Chrudim do Litoměřic a v neděli 27. 3. od 17.00 se střetne doma s Příbramí. Tým trenéra Poláka by si za dobré výsledky zasloužil jistě skvělou diváckou podporu.

A tak VÝZVAneseďte doma a přijďte chrudimskou juniorku v posledním letošním utkání podpořit!