25.2.2011

Chrudim - Choceň  5 : 4
   (3:2, 2:1, 1:0)

Branky, asistence:
13. min. Kněžour (Brožek) – 1.3, 16. Vacek (Komárek) – 2:3 při hře 4 na 4,  29. Holub – 3:4 ve vlastním oslabení 3:5 !!,  31. Holub (Polák) – 4:4, 46. Kněžour (Brožek) – 5:4..

Tresty: 9 x 2 min.

Sestava: Pokorný – Vích, Kleprlík, Tesner, Hrůza, Brychta, Hudec, Švadlenka, Blažek - Slavík – Polák – Holub, Vacek – Mlateček - Komárek, Seidler – Cvrček – Stupavský, Pospíšil – Brožek - Kněžour.

Jiří Polák, trenér HC Chrudim:
„Po hrůzostrašném začátku, kdy jsme k utkání přistoupili jako bychom hráli tréninkové báčko a ne zápas play off o první místo, se výkon postupně zlepšoval a celý mančaft v dalších minutách odčinil příkladnou bojovností a kolektivní hrou to, co zprvu zameškal. V páteční odvetě v Chocni se může rozhodnout o přebornickém titulu. Na tomto ledě se nám v letošním ročníku nepodařilo zvítězit, proto bychom rádi tuto statistiku prolomili. To ovšem musíme začít hrát zodpovědně hned od úvodního bully.“